Zespół "Pudzian Band" powstał w 2004r., a sprawcą całego zamieszania jest charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski. Postanowił On zawojować świat muzyczny. Początkowo związany był z muzyką "pop-rock". Zespół mogliście zobaczyć na wielu koncertach oraz w programach TV. Nowy projekt solowy z muzyką dance, profesjonalni muzycy czy tez tancerki  i efekty pirotechniczne w 100 procentach wywołują pozytywne emocje wśród publiczności.

Jak sam Krystian mówi: "Odnalazłem styl, w którym wspaniale się czuję. Z chwilą, kiedy wchodzę na scenę, zawsze mam w głowie pozytywne myślenie, co powoduje wytwarzanie się ogromnej fali energii, którą zawsze przekazuję publiczności. Moi Fani są dla mnie najważniejszą i największą siłą napędową."

Energiczne koncerty, przepełnione pozytywną energią i uśmiechem na twarzy, jak również teledyski nakręcone do utworów "Bądź Wierna Mi", "Mój Aniele", "Cała sala", "Jesteś wszytkim co dziś mam", "Weekend Polaka", czy "Całuj mnie do rana" oraz ''Tylko Tobie Dam''oraz''Ta dziewczyna to szaleństwo''.''Bierz Bierz'',''Wnerwiona'' 'ukazują nowe oblicze zespołu. Obecnie "Pudzian Band" na swoim koncie ma już 2 płyty i 16 wydanych singli. W tej chwili  zespół pracuje nad nowym materiałem aby miło zaskoczyć swoich fanów :) Bądźcie cierpliwi :)

Zespół możecie śledzić na facebooku, jak również na oficjalnym koncie youtube i programach TV :)